Gwesse Bonentosti

Bonentosti met Herman en "Gewoon wat een studentjes 's avonds eet"

Een tosti met bonen???? Dat is hartstikke lekker!

HAK werkt al enkele jaren samen met blogster Leonie ter Veld van "Gewoon wat een studentje 's avonds eet". Met haar laten we de studenten kennismaken met die lekkere en gemakkelijke bonen en bonenschotels uit stazak. Op ons verzoek bedacht ze samen met Herman den Blijker een tosti met bonen! Bekijk hier het bijzondere (en hilarische) resultaat.

Kidneybonen13

HAK oogst kidneybonen!

HAK teelt het liefst al haar groenten `lekker dichtbij`. De kidneyboon die normaalgesproken veelal in Noord-Amerika wordt geteeld en geoogst, blijkt ook goed te gedijen in Zeeuws-Vlaanderen. De proef maakt onderdeel uit van een reeks tests met de teelt van exotische bonensoorten in Nederland. Op deze manier wil HAK nog meer peulvruchten dichtbij huis produceren.

Geen Week voorbij zonder Bonen erbij!

Elke week bonen op het menu is hartstikke gezond, makkelijk en lekker!
Image 2018 06 21

Nieuw! Grove Moes 0%

Zelfgemaakte appelmoes is heerlijk, maar toch altijd even een werkje. HAK introduceert daarom Grove Moes 0%: een friszoete appelmoes zonder toegevoegd suiker met een een grovere textuur die smaakt als thuisgemaakt. Grove Moes 0% is verkrijgbaar in de smaken appel, appel/peer en appel/kaneel.