Image 2018 06 21

Nieuw! Grove Moes 0%

Zelfgemaakte appelmoes is heerlijk, maar toch altijd even een werkje. HAK introduceert daarom Grove Moes 0%: een friszoete appelmoes zonder toegevoegd suiker met een een grovere textuur die smaakt als thuisgemaakt. Grove Moes 0% is verkrijgbaar in de smaken appel, appel/peer en appel/kaneel.
De moes is bereid volgens een speciaal procedé met appels van eigen bodem die van nature een laag suikergehalte bevatten. Hierdoor is Grove Moes 0% niet alleen heel erg lekker, maar heeft de moes ook, net als de andere appelmoezen uit het HAK 0% assortiment, een van nature laag suikerpercentage.

De moes is verpakt in een unieke variatie op de iconische HAK-pot die ook nog eens leuk staat op tafel tijdens de barbecue deze zomer.

Image 2018 06 29

Iconische HAK-pot in een nieuw jasje gestoken

Het complete HAK-assortiment is voorzien van een vernieuwd logo en volledig nieuwe etiketten. Uitgangspunten bij het nieuwe design zijn optimale zichtbaarheid van de groenten in de pot en ‘no-nonsense, terug naar de basis’. Precies de tijdsgeest van nu. Geen onnatuurlijke elementen, alleen natuurlijke kleuren. Voor het etiket is gekozen voor een minimalistisch design met maximale zichtbaarheid en optimale versbeleving van het product.

Geen Week voorbij zonder Bonen erbij!

Elke week bonen op het menu is hartstikke gezond, makkelijk en lekker!
Gwesse Bonentosti
Nieuws

Bonentosti met Herman en "Gewoon wat een studentjes 's avonds eet"

Een tosti met bonen???? Dat is hartstikke lekker!